KLAUZULA INFORMACYJNA

Wypełniając obowiązek prawny uregulowany zapisami art. 13 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) Dz. U. UE . L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r, dalej jako „RODO”, informujemy, że:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.5 ust.2 RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu,
10. po zamknięciu okienka, do klauzuli informacyjnej masz dostęp w górnej części strony.
zapoznałem/zapoznałam się

Rada Rodziców

Rok szkolny 2020/2021

przewodnicząca: Marta Bandzierz

zastępca: Justyna Świegocka

skarbnik: Agnieszka Nieborak

sekretarz: Ewelina Słomczyńska

członkowie:

Monika Frankiewicz

Magdalena Kreczkowska

Emilia Suchecka

komisja rewizyjna:

Katarzyna Szymczak - Szewczyk

Agata Wróbel


DRODZY RODZICE!

Jeśli jeszcze ktoś jest zainteresowany wykonaniem dodatkowych odbitek otrzymanych zdjęć dzieci z BALU KARNAWAŁOWEGO, to może zrobić je na własny koszt. W tym celu należy skontaktować się z fotografem pod nr tel: 516 283 874 lub e - mail: madziad174@gmail.com.

Koszt odbitki w formacie 15x21 - 8 zł. TERMIN ZAPISÓW NA DODATKOWE ODBITKI TYLKO DO 31.03.2021

Rada Rodziców


DRODZY RODZICE! 

Zamieszczamy nasz plan wydatków na rok szkolny 2020/2021. Został on opracowany na podstawie środków  finansowych pozostałych z ubiegłego roku i po uwzględnieniu planowanej 100% płatności składek na Fundusz Rady Rodziców w roku obecnym.

Do tej pory zrealizowaliśmy dwa pierwsze punkty. Kolejne dwie pozycje również są zabezpieczone finansowo.
Jeżeli jednak Państwo nie będziecie dokonywać wpłat, to realizacja kolejnych punktów będzie zagrożona, gdyż nie będziemy mieli środków na ich sfinansowanie.

Pragnę przypomnieć, że tegoroczna składka wynosi 150 zł/rok i 120 zł/rok w przypadku kolejnego dziecka uczęszczającego do przedszkola.

Jeżeli, bardzo nie odpowiadają Państwu płatności w dwóch ratach, bądź taka wpłata jest dużym obciążeniem dla Waszego budżetu rodzinnego to proszę o wpłaty w dowolnie wybranych sumach – np. krotnościach miesięcznych (składka miesięczna wynosi odpowiednio: 15 zł/m-ce i 12 zł/m-ce).

Prosiłabym jednak o uwzględnienie mojego prywatnego czasu jaki poświęcam na prowadzenie księgowości Rady Rodziców Przedszkola - każdą wpłatę muszę odnotować w Księdze Finansowej RR. Wpłaty pojedynczych miesięcznych rat temu nie sprzyjają, dlatego bardzo proszę o wpłacanie całości lub z podziałem na dwie raty.

W porozumieniu z Przewodniczącą Rady Rodziców
Skarbnik Rady Rodziców.

Plan wydatków Rady Rodziców na rok szkolny 2020/21


 


OGŁOSZENIE

 

Uprzejmie informujemy, iż składka na Radę Rodziców w roku szkolnym 2020/2021 wynosi tak jak w roku ubiegłym 150 zł rocznie na pierwsze dziecko i 120 zł rocznie na kolejne dziecko uczęszczające do przedszkola.

Wpłat należy dokonywać na konto Rady Rodziców

60 9263 0000 0500 3102 5005 0101

 

W tytule przelewu należy podać imię i nazwisko dziecka oraz grupę do której uczęszcza.

Wpłaty dokonujemy jednorazowo do dnia 16.11.2020r. lub w dwóch ratach po 75 zł (60 kolejne dziecko) do:

I rata – do 16.11.2020 r.

II rata – do 15.03.2021r.