Rok szkolny 2020/2021

Katarzyna Szymczak - Szewczyk

Agata Wróbel

DRODZY RODZICE

Jeśli ktoś jest zainteresowany wykonaniem dodatkowych odbitek otrzymanych zdjęć dzieci, to może zrobić na własny koszt. W tym celu należy skontaktować się z fotografem pod nr tel: 516 283 874 lub e - mail: madziad174@gmail.com.

Koszt odbitki w formacie 15x21 - 8 zł.

Drodzy Rodzice!

Zamieszczamy nasz plan wydatków na rok szkolny 2020/2021. Został on opracowany na podstawie środków  finansowych pozostałych z ubiegłego roku i po uwzględnieniu planowanej 100% płatności składek na Fundusz Rady Rodziców w roku obecnym.

Do tej pory zrealizowaliśmy dwa pierwsze punkty. Kolejne dwie pozycje również są zabezpieczone finansowo.
Jeżeli jednak Państwo nie będziecie dokonywać wpłat, to realizacja kolejnych punktów będzie zagrożona, gdyż nie będziemy mieli środków na ich sfinansowanie.

Pragnę przypomnieć, że tegoroczna składka wynosi 150 zł/rok i 120 zł/rok w przypadku kolejnego dziecka uczęszczającego do przedszkola.

Jeżeli, bardzo nie odpowiadają Państwu płatności w dwóch ratach, bądź taka wpłata jest dużym obciążeniem dla Waszego budżetu rodzinnego to proszę o wpłaty w dowolnie wybranych sumach – np. krotnościach miesięcznych (składka miesięczna wynosi odpowiednio: 15 zł/m-ce i 12 zł/m-ce).

Prosiłabym jednak o uwzględnienie mojego prywatnego czasu jaki poświęcam na prowadzenie księgowości Rady Rodziców Przedszkola - każdą wpłatę muszę odnotować w Księdze Finansowej RR. Wpłaty pojedynczych miesięcznych rat temu nie sprzyjają, dlatego bardzo proszę o wpłacanie całości lub z podziałem na dwie raty.

W porozumieniu z Przewodniczącą Rady Rodziców
Skarbnik Rady Rodziców.

Plan wydatków Rady Rodziców na rok szkolny 2020/21

Kalendarz imprez 2020-2021

OGŁOSZENIE

Uprzejmie informujemy, iż składka na Radę Rodziców w roku szkolnym 2020/2021 wynosi tak jak w roku ubiegłym 150 zł rocznie na pierwsze dziecko i 120 zł rocznie na kolejne dziecko uczęszczające do przedszkola.

Wpłat należy dokonywać na konto Rady Rodziców

60 9263 0000 0500 3102 5005 0101

W tytule przelewu należy podać imię i nazwisko dziecka oraz grupę do której uczęszcza.

Wpłaty dokonujemy jednorazowo do dnia 16.11.2020r. lub w dwóch ratach po 75 zł (60 kolejne dziecko) do:

I rata – do 16.11.2020 r.

II rata – do 15.03.2021r.