Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Archiwum 2021/2022

Dyrektor oraz wychowawcy składają śliczne podziękowania Radzie Rodziców za całoroczną owocną współpracę i zaangażowanie.


Rada Rodziców oraz wszystkie dzieci ślicznie dziękują rodzicom: Wojtka z Misiaczków i Gabrysi z Żabek – państwu Agacie i Tomaszowi Wróbel, Sary z Misiaczków – państwu  Anecie Zabłockiej i Pawłowi Koziróg oraz firmie Biuro Podróży Travel Shops z Łasku za dobrowolne wpłaty pieniężne, dzięki którym mogliśmy zapewnić dzieciom wspaniałe animacje podczas Pikniku Rodzinnego.


Dyrektor przedszkola i wychowawcy dziękują państwu Agacie i Tomaszowi Wróbel za przekazanie brykietu na grilla podczas Pikniku Rodzinnego.


Dzieci z grupy "Biedronek" dziękują rodzicom Hani - państwu Katarzynie i Marcinowi Piotrowskim za słodki poczęstunek z okazji Dnia Dziecka


Grupa "Biedronek" wraz z wychowawczyniami dziękuje panu Maciejowi Malinowskiemu za przygotowanie podkładu muzycznego do tańca.


Serdecznie dziękujemy za akcję zbiórki roślin z okazji Dnia Ziemi do ogrodu przedszkolnego.

Grupa "Słoneczka"- rodzicom: Karinki, Lenki J., Lenki T., Alanka, Karolka, Antosia S., Dominika,

Grupa "Krasnoludki"- rodzicom: Mai, Ligii, Natalki, Kingi, Amelki, Blanki, Julki, Igorka, Kamilka S., Filipka,Mateuszka W., Oliwiera, Bartusia,

Grupa "Żabki"- rodzicom: Laury, Hani, Amelki G., Antosi, Patrycji, Olusia K., Oliwierka, Wiktorka, Jasia, Julii, Mai, Kai, Gabrysi, Zosi, Amelki O.,

Grupa "Misiaczki"- rodzicom: Sary, Bartusia, Zoi, Emilki, Weroniki, Dominika, Filipa,

Grupa "Biedronki" - rodzicom: Hani, Adasia, Szymonka, Antosia.


Dyrektor przedszkola, nauczyciele i wszystkie dzieci ślicznie dziękują pani Żanecie Studniarz, Lokalnemu Ambasadorowi Banku BNP Paribas Bank Polska S.A., Placówce Partnerskiej w Łasku za zakup nagród w postaci gier edukacyjnych dla wszystkich grup wręczonych podczas spotkania integracyjnego pt. "Co wiemy o Łasku?".


Dzieci biorące udział w kole matematycznym „Mali matematycy” wraz z prowadzącą, p. Zosią ślicznie dziękują panu Tomaszowi Malinowskiemu, panu Andrzejowi Pikosz i jego wnukowi Wojtusiowi Zawlik oraz pani Agacie Wróbel za przybliżenie zasad gry w szachy i wspaniałą wspólną grę.


Przedszkole Publiczne nr 5 im. Juliana Tuwima w Łasku składa serdeczne podziękowania sponsorom:

- p. Iwonie Sadoch - Pałuszyńskiej, „PAPIER-PLUS-MIX” w Łasku;

- p. Agnieszce Florczak, Bank Millennium SA, Placówka Partnerska w Łasku,

- p. Katarzynie Perlik, Punkt Sprzedaży Plusa i Polsat BOX w Łasku;

- Salonowi Play w Łasku,

- p. Przemysławowi Miler, TRANSMIL w  Łasku,

- Bankowi Credit Agricole, Placówka Partnerska w Łasku,

- Aptece mieszczącej się przy pl. 11 Listopada w Łasku

za podarowanie nagród dla dzieci, których prace zwyciężyły w ogólnopolskim konkursie plastycznym pt. "Humor w wierszach Juliana Tuwima" zorganizowanym przez naszą placówkę. Szczególne podziękowania kierujemy w stronę: p. Agaty Wieczorek z Biura Rachunkowego w Łasku za zakup nagród głównych, kopert i opłacenie przesyłek, a także p. Żanety Studniarz, Lokalnemu Ambasadorowi Banku BNP Paribas Bank Polska S.A., Placówki Partnerskiej w Łasku za opłacenie przesyłek.


Dyrektor przedszkola, nauczyciele i dzieci z grup „Misiaczków”, „Krasnoludków” i „Słoneczek” pięknie dziękują księdzu proboszczowi Piotrowi Pirkowi, za poświęcony czas, przekazaną wiedzę i cenne informacje podczas zwiedzania zabytkowego kościoła - Kolegiaty Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny i św. Michała Archanioła w Łasku.


Dyrektor przedszkola składa serdeczne podziękowania dla Wszystkich Państwa, którzy wsparli akcję "Pomagamy Ukrainie" oraz za transport zebranych darów przez Starostwo Powiatowe i OSP w Łasku.


Wychowawcy wraz z dziećmi z grupy "Biedronek" serdecznie dziękują państwu Katarzynie i Marcinowi Piotrowskim za przygotowanie słodkiego poczęstunku.


Dyrektor przedszkola, nauczyciele i dzieci z grup „Misiaczków” i „Krasnoludków” ślicznie dziękują panu Ryszardowi Wróblowi - autorowi „Łaskich bajek” za przybliżenie dzieciom swojej twórczości.


Dyrektor przedszkola, nauczyciele i dzieci pięknie dziękują panu Arkadiuszowi Cieślakowi - historykowi i kustoszowi Muzeum Historii Łasku za cykl spotkań, dzięki którym dzieci poznały najważniejsze zabytki Łasku i dawne życie mieszkańców.


Grupa Misiaczków pięknie dziękuje panu Tomaszowi Zabłotnemu, lokalnemu artyście, za wspólne zabawy ze śniegiem w ogrodzie przedszkolnym.


Dyrektor przedszkola i wychowawcy przepięknie dziękują panu Maciejowi Malinowskiemu za okazaną pomoc na rzecz przedszkola.


Dyrektor przedszkola i wychowawcy z całego serca dziękują wszystkim rodzicom i ich dzieciom, którzy wzięli udział w konkursie plastycznym pt. "Moje miasto Łask". Radzie Rodziców składamy szczególne podziękowania za ufundowanie nagród dla dzieci w postaci materiałów plastycznych i gier edukacyjnych.


Grupa „Biedronek” i wychowawcy ślicznie dziękują państwu Anecie i Łukaszowi Abraszewskim za zakup do grupy dziurkaczy ozdobnych.


Dyrektor przedszkola, nauczyciele i dzieci pięknie dziękują pani Tamunie Kukhaleishvili za sympatyczną wizytę w naszym przedszkolu oraz przybliżenie dzieciom kultury Gruzji i języka gruzińskiego.


Serdeczne podziękowania od grupy "Biedronek" dla państwa Katarzyny i Marcina Piotrowskich za słodki poczęstunek i cudowną dekorację sali na spotkanie z Mikołajem.


Grupa "Misiaczków" wraz z wychowawczyniami ślicznie dziękują rodzicom Sary państwu Anecie Zabłockiej i Pawłowi Koziróg za podarowanie girland.


Rada Rodziców serdecznie dziękuje Firmie Soligrano za zasponsorowanie kredek, malowanek i chrupek dla dzieci do paczek Mikołajkowych.


Dyrektor oraz pracownicy przedszkola składają serdeczne podziękowania panu Piotrowi Świercz za poświęcenie swojego cennego czasu i wcielenie się w postać Świętego Mikołaja.


Dyrektor przedszkola i wychowawcy z całego serca dziękują Radzie Rodziców za poświęcony czas i zaangażowanie przy organizacji spotkania z Mikołajem.


Grupa "Misiaczków" wraz z wychowawczyniami ślicznie dziękują rodzicom Sary państwu Anecie Zabłockiej i Pawłowi Koziróg za podarowanie do sali ślicznego świątecznego stroiku.


Dyrektor przedszkola, nauczyciele i dzieci pięknie dziękują pani Annie Kruszyńskiej za sympatyczną wizytę w naszym przedszkolu oraz przybliżenie dzieciom kultury Rosji i języka rosyjskiego.


Grupa "Biedronek" wraz z wychowawczyniami ślicznie dziękują państwu Katarzynie i Marcinowi Piotrowskim za przygotowanie poczęstunku dla dzieci z okazji "Pasowania na przedszkola".


Grupa „Misiaczków” i wychowawcy ślicznie dziękują panu Arkadiuszowi Kubiak za przesympatyczną wizytę oraz przygotowanie z dziećmi sałatki greckiej w ramach realizacji Międzynarodowego Projektu Edukacyjnego "Z kulturą mi do twarzy".


Serdecznie dziękujemy za jesienną akcję zbiórki roślin do ogrodu przedszkolnego.

Grupa "Słoneczka"- rodzicom: Kornelci, Zuzi, Antosia,

Grupa "Krasnoludki"- rodzicom: Mai, Stasia,

Grupa "Żabki"- rodzicom: Hani, Antosi, Olusia K.,

Grupa "Misiaczki"- rodzicom: Sary, Wojtusia, Lenki L.

Grupa "Biedronki" - rodzicom: Lenki A., Laury, Grzesia, Lenki S.


Grupa "Misiaczków" wraz z wychowawczyniami ślicznie dziękują rodzicom Sary państwu Anecie Zabłockiej i Pawłowi Koziróg za podarowanie karmnika.


Dyrektor przedszkola, nauczyciele i dzieci pięknie dziękują panu Krzysztofowi Prawickiemu za sympatyczną wizytę w naszym przedszkolu oraz przybliżenie dzieciom kultury Niemiec i języka niemieckiego.


Nauczycielki i dzieci serdecznie dziękują mamie Lenki z grupy „Słoneczek” pani Marioli Jaszczak za zakup do kącika multimedialnego nowych głośników.


Dzieci z grupy „Żabek” i wychowawcy serdecznie dziękują panu Marcinowi Strzopie za podarowanie do grupy papieru ksero.