Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Rekrutacja

Zapraszamy Państwa serdecznie do zapoznania się z naszą ofertą.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY DZIECI W WIEKU OD 3 DO 6 LAT

 

OFERUJEMY:

  •  pełne bezpieczeństwo i fachową opiekę pedagogiczną,
  •  miłą i przyjazną atmosferę,
  •  smaczne i urozmaicone wyżywienie (kuchnia własna),
  •  duże i bardzo dobrze wyposażone sale zabaw (m.in. w tablice interaktywne),
  • obszerny ogród z kolorowym placem zabaw,
  •  pomoc psychologiczno-pedagogiczną dla dzieci i rodziców,
  •  zajęcia z języka angielskiego, religię, kółko matematyczne "Mali matematycy", kółko taneczne "Roztańczone przedszkolaki", profilaktykę z terapią logopedyczną.

 

CO NAS WYRÓŻNIA?

Bardzo dobre przygotowanie dziecka do podjęcia nauki w szkole poprzez realizację dodatkowych programów, innowacji (realizujemy innowację programowo-organizacyjną "Kreatywne przedszkolaki"), co daje dziecku możliwość indywidualnego rozwoju i zainteresowań. Nasi wychowankowie osiągają sukcesy w licznych konkursach plastycznych, przeglądach artystycznych na szczeblu lokalnym jak i ogólnopolskim.
Rodziców traktujemy jak partnerów, włączamy w realizację całego procesu edukacyjnego przedszkola.

ORGANIZUJEMY:
Pasowanie na Przedszkolaka, Andrzejki, spotkanie z Mikołajem, Jasełka, Dzień Babci i Dziadka, konkursy, bal karnawałowy, Dzień Wiosny, Święto Matki, Dzień Dziecka, pożegnanie "starszaków", audycje umuzykalniające, spotkania teatralne, wyjazdy do teatru, kina, muzeów, ogrodu botanicznego, lasu, ZOO, wycieczki do instytucji użyteczności publicznej, festyny, pikniki rodzinne, spotkania z ciekawymi ludźmi, konsultacje logopedyczne i psychologiczne, warsztaty i zajęcia otwarte dla rodziców i dzieci, dni otwarte, spotkania integracyjne, dni językowe (np.dzień włoski, francuski itp.). Ponadto dzieci mogą rozwijać swoje pasje w kółkach zainteresowań i zajęciach warsztatowych.

Nasze działania udostępniamy na naszej stronie internetowej www.pp5lask.wikom.pl do obejrzenia której serdecznie zachęcamy.