Archiwum 2018/2019

Dyrekcja oraz wychowawcy składają śliczne podziękowania Radzie Rodziców za owocną całoroczną współpracę i zaangażowanie.

Grupa "Biedronek" wraz z wychowawczyniami serdecznie dziękują panu Lucjanowi Ciężkiemu za pomoc w przewiezieniu makulatury do punktu skupu (26.04.2019r.)

Nauczycielki wraz z dziećmi z grupy „Słoneczka” serdecznie dziękują pani Aleksandrze Wasilewskiej  i babci Basi Pankowskiej, pani Wiesławie Pankowskiej za uszycie kompletów pościeli do wózków  dla lalek.

Wychowawczynie z grupy „Słoneczek” serdecznie dziękują rodzicom za pomoc w przygotowaniu uroczystości z okazji Dnia  Babci i Dziadka: pani Marcie i Adamowi Mielczarek, pani Urszuli Pankowskiej, pani Agacie Wójcik, Paulinie Walczak, Wiktorii Sagan i Karolinie Pietrzak.

Wychowawczynie i dzieci z grupy „Słoneczek” dziękują paniom: Ewelinie Stępnik i Marcie Mielczarek za podarowanie do sali dekoracji świątecznej oraz pani Wiktorii Sagan za upieczenie dzieciom ciasteczek na Mikołajki.

Dyrektor przedszkola z całego serca dziękuje za poświęcony czas i zaangażowanie przy organizacji spotkania z Mikołajem pani: Agnieszce Nieborak, Ewelinie Stępnik, Iwonie Stolarek - Molenda, Marcie Mielczarek, Katarzynie Gabrielczak, Marcie Bogus oraz sympatycznemu Mikołajowi - Adamowi Mielczarek.

Dzieci oraz wychowawcy z grupy "Biedronek" ogromnie dziękują państwu Katarzynie i Marcinowi Piotrowskim z piekarni "Dom chleba" za podarowanie przepysznych ciasteczek i balonów z okazji "Mikołajek".

Grupa "Biedronek" wraz z wychowawczyniami serdecznie dziękują panu Lucjanowi Ciężkiemu za pomoc w przewiezieniu makulatury do punktu skupu.

Przedszkolaki wraz z wychowawcami serdecznie dziękują pani Anicie Wawrzyniak właścicielce apteki "Witaminka" za podarowanie  elektronicznego termometru.

Wychowawczynie wraz z dziećmi z grupy "Biedronek" składają podziękowania pani Katarzynie Piotrowskiej za podarowanie ozdób świątecznych na choinkę.

Grupa "Biedronek" ślicznie dziękuje pani Izabeli Malinowskiej za podarowanie puzzli do sali.

Dzieci i wychowawczynie z  grupy „Słoneczek” serdecznie dziękują Patrycji Bileckiej, Izabeli Winiarek – Ciepłucha, Marcie Mielczarek i Ewelinie Stępnik za podarowanie zabawek, gier i puzzli oraz dekoracji do kącika przyrody w naszej grupie.

Nauczycielki z grupy „Słoneczek” serdecznie dziękują pani Marcie Mielczarek i Ewelinie Stępnik za pomoc w przygotowaniu poczęstunku na uroczystość pasowania.