Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Archiwum 2018/2019


Dyrekcja oraz wychowawcy składają śliczne podziękowania Radzie Rodziców za owocną całoroczną współpracę i zaangażowanie.


Grupa "Biedronek" wraz z wychowawczyniami serdecznie dziękują panu Lucjanowi Ciężkiemu za pomoc w przewiezieniu makulatury do punktu skupu (26.04.2019r.)


Nauczycielki wraz z dziećmi z grupy „Słoneczka” serdecznie dziękują pani Aleksandrze Wasilewskiej  i babci Basi Pankowskiej, pani Wiesławie Pankowskiej za uszycie kompletów pościeli do wózków  dla lalek.


Wychowawczynie z grupy „Słoneczek” serdecznie dziękują rodzicom za pomoc w przygotowaniu uroczystości z okazji Dnia  Babci i Dziadka: pani Marcie i Adamowi Mielczarek, pani Urszuli Pankowskiej, pani Agacie Wójcik, Paulinie Walczak, Wiktorii Sagan i Karolinie Pietrzak. 


Wychowawczynie i dzieci z grupy „Słoneczek” dziękują paniom: Ewelinie Stępnik i Marcie Mielczarek za podarowanie do sali dekoracji świątecznej oraz pani Wiktorii Sagan za upieczenie dzieciom ciasteczek na Mikołajki.


Dyrektor przedszkola z całego serca dziękuje za poświęcony czas i zaangażowanie przy organizacji spotkania z Mikołajem pani: Agnieszce Nieborak, Ewelinie Stępnik, Iwonie Stolarek - Molenda, Marcie Mielczarek, Katarzynie Gabrielczak, Marcie Bogus oraz sympatycznemu Mikołajowi - Adamowi Mielczarek.


Dzieci oraz wychowawcy z grupy "Biedronek" ogromnie dziękują państwu Katarzynie i Marcinowi Piotrowskim z piekarni "Dom chleba" za podarowanie przepysznych ciasteczek i balonów z okazji "Mikołajek".


Grupa "Biedronek" wraz z wychowawczyniami serdecznie dziękują panu Lucjanowi Ciężkiemu za pomoc w przewiezieniu makulatury do punktu skupu.


Przedszkolaki wraz z wychowawcami serdecznie dziękują pani Anicie Wawrzyniak właścicielce apteki "Witaminka" za podarowanie  elektronicznego termometru.


Wychowawczynie wraz z dziećmi z grupy "Biedronek" składają podziękowania pani Katarzynie Piotrowskiej za podarowanie ozdób świątecznych na choinkę.


Grupa "Biedronek" ślicznie dziękuje pani Izabeli Malinowskiej za podarowanie puzzli do sali.


Dzieci i wychowawczynie z  grupy „Słoneczek” serdecznie dziękują Patrycji Bileckiej, Izabeli Winiarek – Ciepłucha, Marcie Mielczarek i Ewelinie Stępnik za podarowanie zabawek, gier i puzzli oraz dekoracji do kącika przyrody w naszej grupie.


Nauczycielki z grupy „Słoneczek” serdecznie dziękują pani Marcie Mielczarek i Ewelinie Stępnik za pomoc w przygotowaniu poczęstunku na uroczystość pasowania.