ROK SZKOLNY 2019/2020

Serdecznie dziękujemy mamie Karola z grupy „ Słoneczek” p. Ewelinie Stępnik za przygotowanie pacynki na konkurs „ Pacynka dla wcześniaka” i zaangażowanie w życie przedszkola.

Dzieci z grupy "Misiaczków" serdecznie dziękują mamie Wojtusia za przekazanie zestawu małych samochodzików.

Dzieci z grupy "Biedronek" wraz z wychowawczyniami ślicznie dziękują państwu Katarzynie i Marcinowi Piotrowskim z piekarni "Dom chleba" za podarowanie pączków na Tłusty Czwartek.

Dyrekcja oraz wychowawcy ślicznie dziękują państwu Katarzynie i Marcinowi Piotrowskim z piekarni "Dom chleba" za podarowanie pierników, masy lukrowej oraz ozdób do dekorowania z okazji "Dnia Babci i Dziadka".

Grupa "Misiaczków" wraz z wychowawcą składa serdeczne podziękowania panu Krzysztofowi Frątczakowi za wykonanie karmnika dla ptaków.

Dzieci z grupy "Biedronek" wraz z wychowawczyniami ślicznie dziękują państwu Katarzynie i Marcinowi Piotrowskim z piekarni "Dom chleba" za podarowanie świątecznych pierników, masy lukrowej oraz ozdób do dekorowania.

Wychowawczyni z grupy „Słoneczek” serdecznie dziękuje  rodzicom za pomoc przy zorganizowaniu poczęstunku na jasełka: pani Marcie Mielczarek, pani Iwonie Stolarek-Molenda, pani Karolinie Zakrzewskiej, pani Agacie Wójcik.

Wychowawczyni z grupy „ Słoneczek” dziękuje pani Patrycji Bileckiej za zakup gry dla dzieci „Grzybobranie”.

„Słoneczka” wraz z wychowawczynią  dziękują pani Ewelinie Stępnik za wykonanie i  podarowanie aniołków na choinkę.

Serdeczne podziękowania dla wszystkich Rodziców szczególnie z grup: "Biedronek", "Krasnoludków", Rodzicom Zuzi z grupy "Żabek" oraz Kubusia z grupy "Misiaczków", którzy włączyli się w akcję charytatywną "Paczuszka dla maluszka".

Dzieci z grupy „ Słoneczek” wraz z wychowawczynią serdecznie dziękują mamie Julki, pani Katarzynie Mirowskiej za zakup gwiazdy na choinkę.

Dyrektor przedszkola i wychowawcy z całego serca dziękują Radzie Rodziców za poświęcony czas i zaangażowanie przy organizacji spotkania z Mikołajem.

Wychowawczyni z grupy „Słoneczek” składa serdeczne podziękowanie panu Włodzimierzowi Muszyńskiemu za poświęcenie swojego cennego czasu i wcielenie się w postać Świętego Mikołaja.

Wychowawczyni wraz z dziećmi z grupy "Słoneczek " składa  podziękowanie pani Marcie Mielczarek za podarowanie ozdób świątecznych do sali.

Dzieci z grupy ,,Biedronek" składają śliczne podziękowania pani Monice Sychniak za podarowanie rybki do sali.

Dzieci i wychowawczynie z grupy „ Słoneczek” serdecznie dziękują pani Aleksandrze Grzelak za zakup napowietrzacza do akwarium dla rybki.

Dzieci z grupy „Słoneczek” serdecznie dziękują mamie Julii pani Katarzynie Mirowskiej  za zakup rybki do sali.

Dzieci i wychowawczynie z grupy „Słoneczek” serdecznie dziękują pani Marcie i Adamowi Mielczarekza zakup klocków dla dzieci.

Dzieci i wychowawczynie z grupy „ Słoneczek” serdecznie dziękują pani MarcieMielczarek, pani Urszuli Pankowskiej za zakup jesiennych kwiatów do kącika przyrody w sali.

Wychowawczynie i dzieci z grupy „Słoneczek” serdecznie dziękują panu Dominikowi Kowalskiemu za naprawę projektora w sali.

Dzieci z grupy „Słoneczek” dziękują pani Aleksandrze Wasilewskiej i pani Marcie Mielczarek za przyniesienie zabawek do grupy.