Podziękowania

Wychowawczynie z grupy „Żabek” ślicznie dziękują paniom: Weronice Andrysiak, Joannie Rybińskiej, Monice Urbaniak, Anicie Kuliberdzie, Magdalenie Kreczkowskiej, Agacie Wróbel, Natalii Kurczak i Katarzynie Wartalskiej za podarowanie roślin, kwiatów, cebulek i nasion, którymi dzieci mogły upiększyć ogród przedszkolny z okazji Dnia Ziemi.

Dyrektor przedszkola i wychowawcy z całego serca dziękują wszystkim rodzicom i ich dzieciom, którzy wzięli udział w konkursie pt. „W świecie origami”. Radzie Rodziców składamy szczególne podziękowania za ufundowanie nagród dla dzieci w postaci książeczek o tworzeniu origami.

Dyrektor przedszkola pięknie dziękuje panu Adrien Laurent za sympatyczną wizytę w naszym przedszkolu oraz przybliżenie dzieciom kultury Francji i języka francuskiego.

Dzieci z grupy "Słoneczek" wraz z wychowawczynią ślicznie dziękują panu Szymonowi Sokołowskiemu ze sklepu ogrodniczego za podarowanie nasion roślin do założenia zielonego kącika w przedszkolu.

Dyrektor przedszkola i wychowawcy pięknie dziękują paniom: Agacie Wróbel, Annie Wasielewskiej, Joannie Bednarek, Ewelinie Flis i Małgorzacie Kasprzak za przybliżenie dzieciom swojego zawodu oraz poświęcenie swojego cennego czasu i Radzie Rodziców za ufundowanie kwiatów w ramach podziękowania za wizytę.

Dyrektor przedszkola składa serdeczne podziękowania dla Wszystkich Państwa, którzy wsparli akcję "Pomagamy zwierzętom", a w szczególności panu Michałowi Fogiel za transport rzeczy do schronisk.

Dzieci z grupy "Biedronek" wraz z wychowawczynią ślicznie dziękują państwu Katarzynie i Marcinowi Piotrowskim z piekarni "Dom chleba" za przygotowanie pysznego poczęstunku z okazji Tłustego Czwartku.

Dyrektor przedszkola pięknie dziękuje pani Magdalenie Florczak za sympatyczną wizytę w naszym przedszkolu oraz przybliżenie dzieciom kultury Włoch i języka włoskiego.

Dzieci z grupy 'Biedronek" z wychowawczynią dziękują pani Izabeli Malinowskiej za podarowanie akcesoriów do kuchenki.

Dzieci z grupy "Biedronek" wraz z wychowawczynią przepięknie dziękują państwu Katarzynie i Marcinowi Piotrowskim z piekarni "Dom chleba" za zorganizowanie poczęstunku z okazji Zabawy Karnawałowej.

Wychowawczyni i dzieci z grupy Krasnoludków serdecznie dziękują pani Emilii Sucheckiej za podarowanie dla grupy klawiatury do komputera.

Wychowawczyni i dzieci z grupy "Biedronek dziękują panu Adrianowi Szczepańskiemu  za wykonanie stelaża do Jasełek.

Dzieci z grupy „Słoneczek” i wychowawcy serdecznie dziękują pani Ewelinie Stępniak i panu Szymonowi Sokołowskiemu za podarowanie do grupy ozdób świątecznych.

Dyrektor przedszkola i wychowawcy z całego serca dziękują Radzie Rodziców za ufundowanie atrakcyjnych klocków dla każdej grupy wiekowej za udział w konkursie "Świąteczna kartka".

Dyrektor przedszkola i wychowawcy serdecznie dziękują Radzie Rodziców za podarowanie dzieciom na Mikołajki pięknych zestawów „Bob budowniczy”, konstrukcyjnych klocków dołączonych do paczek a także śliczne gwiazdki na nowe choinki.

Dyrekcja oraz wychowawcy ślicznie dziękują państwu Katarzynie i Marcinowi Piotrowskim z piekarni "Dom chleba" za podarowanie pierników na dekorację choinek.

Dyrektor przedszkola i wychowawcy z całego serca dziękują Radzie Rodziców za poświęcony czas i zaangażowanie przy organizacji spotkania z Mikołajem.

Dyrektor oraz pracownicy przedszkola składają serdeczne podziękowania panu Krzysztofowi Słomczyńskiemu za poświęcenie swojego cennego czasu i wcielenie się w postać Świętego Mikołaja.

Dzieci z grupy "Biedronek" wraz z wychowawczyniami ślicznie dziękują państwu Katarzynie i Marcinowi Piotrowskim z piekarni "Dom chleba" za podarowanie pysznego poczęstunku z okazji spotkania ze Św. Mikołajem.

Dzieci i wychowawczynie z grupy "Biedronek" dziękują pani Monice Jagiełło za wykonanie gwiazdek na choinkę.

Dyrektor przedszkola i wychowawcy z całego serca dziękują wszystkim rodzicom i ich dzieciom, którzy wzięli udział w konkursie plastycznym pt. „Technoludek”. Radzie Rodziców składamy szczególne podziękowania za ufundowanie nagród dla dzieci w postaci gier, przyborów do rysowania, kolorowanek i słodyczy.

Dzieci i wychowawczynie z grupy „Biedronek” pięknie dziękują Radzie Rodziców za zakup i ozdobienie znicza, który przedszkolaki zapaliły pod pomnikiem Józefa Piłsudskiego czcząc Święto Niepodległości.

Dzieci i wychowawczynie z grupy „Żabek” serdecznie dziękują Radzie Rodziców za ufundowanie niespodzianek i dyplomów na uroczystość Pasowania na Przedszkolaka.