Archiwum 2017/2018

Dyrektor oraz wychowawcy składają śliczne podziękowania Radzie Rodziców za owocną całoroczną współpracę i zaangażowanie.

Grupa "Misiaczków" i "Biedronek" składa podziękowania pani Małgorzacie Dębkowskiej za podarowanie książek do kącika czytelniczego.

Dzieci z grupy "Biedronek" serdecznie dziękują pani Magdalenie Maciejewskiej za podarowanie gry do sali.

Dzieci z grupy "Słoneczka" bardzo dziękują rodzicom Adasia,  państwu Marcie i Adamowi Mielczarkom, za podarowanie nowych klocków i gry planszowej.

Dzieci oraz wychowawcy z grupy "Biedronek" ślicznie dziękują państwu Katarzynie i Marcinowi Piotrowskim z piekarni "Dom chleba" za podarowanie przepysznych pączków z okazji "Tłustego czwartku".

Dzieci i wychowawczynie  z grupy „Słoneczek” serdecznie dziękują tacie Mikołaja panu Tomaszowi Stępniowi za wykonanie i podarowanie karmnika dla ptaków.

Wychowawczynie wraz z dziećmi z grupy „Słoneczek” serdecznie dziękują pani Izabeli Grzegorek za podarowanie do sali monitora do komputera.

Dyrektor, pracownicy oraz wychowankowie przedszkola serdecznie dziękują panu Sławomirowi Wągrowskiemu za nieodpłatną oprawę muzyczną na zabawie karnawałowej w dn. 11.01.2018r.

Śliczne podziękowania dla pani Magdaleny Krysiak i Kamili Kłos za wykonanie pięknych dekoracji na zabawę karnawałową.

Nauczycielki i dzieci z grupy " Misiaczków" serdecznie dziękują panu Kazimierzowi Fidlerowi za pomoc w przewiezieniu dekoracji na przedstawienie Jasełek w ŁDK, panu Arkadiuszowi Baranowskiemu za pomoc w załadunku i rozładunku dekoracji, pani Agacie Fidler za przewiezienie strojów dla małych aktorów, oraz panu Sławomirowi Wągrowskiemu za oprawę muzyczną podczas występów przedszkolaków.

Grupa "Misiaczków" wraz z nauczycielkami składa serdeczne podziękowania dla pana Sławomira Wągrowskiego za oprawę muzyczną podczas "Jasełek".

Gorące podziękowania dla mam z grupy "Krasnoludków", pań:  Magdaleny Krysiak, Izabeli Malinowskiej, Kamili Kłos za wykonanie przepięknych gwiazd i stroika, które bajkowo zmieniły wystrój naszej sali  (nr 2) i wprowadziły zimowo -świąteczny nastrój.

Śliczne podziękowania dla pani Izabeli Malinowskiej za podarowanie świątecznych gwiazdek do sali grupy "Biedronek".

Dzieci i wychowawczynie serdecznie dziękują pani Beacie Szewczyk za podarowanie zabawek i puzzli do grupy „Słoneczek”.

Wychowawczynie i dzieci z grupy „ Słoneczek” serdecznie dziękują panu Adamowi Mielczarek za  zakup i wymianę wieszaczków w szatni.

Grupa „ Słoneczek ”  i wychowawczynie serdecznie dziękują pani Izabeli Winiarek-Ciepłucha za podarowanie do przedszkola  stroików świątecznych.

Dyrektor oraz pracownicy przedszkola składają serdeczne podziękowania panu Michałowi Szewczykowi za poświęcenie swojego cennego czasu i wcielenie się w postać Świętego Mikołaja.

Dyrektor przedszkola i wychowawcy składają śliczne podziękowania Radzie Rodziców: pani Agacie Fidler, pani Agnieszce Nieborak, pani Annie Grzelińskiej, pani  Ewelinie Dalkowskiej, pani Ewie Piotrowskiej, panu Adamowi Mielczarek oraz pani Izabeli Janickiej za przygotowanie paczek świątecznych i udział w spotkaniu z Mikołajem.

Dzieci oraz wychowawcy z grupy "Biedronek" ogromnie dziękują państwu Katarzynie i Marcinowi Piotrowskim z piekarni "Dom chleba" za podarowanie przepysznych ciast i wypieków z okazji "Mikołajek".

Grupa "Misiaczków" wraz z wychowawczynią serdecznie dziękują pani Agacie Fidler za przekazanie ozdób świątecznych na choinkę i stroików.>

Wychowawczynie i dzieci z grupy „Słoneczek” serdecznie dziękują rodzicom Adasia Mielczarka za podarowanie zabawek i świątecznej dekoracji do sali.

Nauczycielki z grupy „Słoneczek” serdecznie dziękują Michałowi Szewczykowi, panu Rafałowi Łuczakowi za duże zaangażowanie w zbiórkę makulatury.

Grupa "Misiaczków" wraz z wychowawczyniami serdecznie dziękują panu Kazimierzowi Fidlerowi za pomoc w przewiezieniu makulatury do punktu skupu.

Grupa "Biedronek" wraz z wychowawczyniami serdecznie dziękuje pani Justynie Świegockiej za podarowanie zabawek i książek do sali.